Sport Diet How To’s

Sport

Zyrtare: Heynckes, trajner i Bayern Munich

Jupp Heynckes është emëruar trajner i Bayern Munich Kampioni i Gjermanisë, Bayern Munich, ka njoftuar se Jupp Heynckes do të … 0 86
Lajmi kryesor, Sport

Rrëfimi prekës i Xhakës për ‘The Guardian’: Im atë i burgosur në ish-Jugosllavi, forca ime

Mesfushori i Arsenalit flet për përballjen me Tottenhamin, përse Londra i kujton fëmijërinë e tij dhe pse beson se forca … 0 85
Sport

Kosova i përmbyll kualifikimet me humbje, Islanda në botëror për herë të parë në histori

Përfaqësuesja e Kosovës ka humbur takimin e fundit në grupe në udhëtim te Kombëtarja e Islandës me rezultat 2-0, ndeshje … 0 83
Sport

Vuçeliq: Shqiptarë, do t’ju kthejmë këtë

Kryetari i klubit të futbollit Partizan nga Beogradi është i mahnitur me mënyrën me të cilën është pritur kampioni serb … 0 77
Sport

Tete vendos rekord të ri botëror në boks, nokauton kundërshtarin për vetëm 11 sekonda (video)

Claxton dhuron një goditje ‘vrasëse’ në debutimin e tij në MMA, gjyqtari ndërprenë ndeshjen pas vetëm 11 sekondash. Kështu, gjyqtari … 0 65